Balandžio 6 d. Menų mokykloje vyko 4 klasės mokinių melodinio diktanto rašymo konkursas. Jame dalyvavo 12 ketvirtokų. Vienodai taškų surinkusios I vietos diplomus laimėjo Erika Vasiliauskaitė, Saulė Jankeliūnaitė ir Emilija Norvaišaitė, II vietos diplomas atiteko Viktorijai Jankauskaitei, III vietos diplomas – Airidai Liškauskaitei.
Kovo 9 d. A. Lipeikos menų mokykla organizavo X respublikinį vaikų ir mokinių dainavimo konkursą „Vyturiai ir vyturėliai“. Sėkmė lydėjo mūsų mokyklos dainininkus: Evija Mituzaitė (mokyt. G. Špukienė) – laureato diplomas, Raminta Lečkauskaitė (mokyt. V. J. Lygutas) – I laipsnio diplomas, Miglė Laurinavičiūtė, Urtė Simonaitytė ir Lukas Mikalauskas (mokyt. R. Štabokienė), Jurgita Lečkauskaitė (mokyt. V. J. Lygutas), Judita Klusaitė, Karolina Indrulytė ir merginų vokalinis ansamblis (mokyt. G. Špukienė) – II laipsnio diplomai, Saulė Jankeliūniatė, Vaiva Mockutė (mokyt. R. Štabokienė) – III laipsnio diplomai. 
Vasario 18 d. Šiauliuose vyko XIII Nacionalinis Jono Švedo konkurso II turas. Jame dalyvavo mūsų mokyklos liaudies instrumentų skyriaus mokiniai: Alginija Mickūnaitė, Miglė Ūselytė (mokyt. D. Miliauskienė), Paulius Dzvankauskas, Eimantas Jankus, Rimantas Antanas Miliauskas (mokyt. D. Virbickas). Visi vaikinai tapo II turo laureatais ir dalyvaus III konkurso ture Vilniuje.
Vasario 15 d. A. Lipeikos menų mokykla organizavo IV respublikinį instrumentinių ansamblių konkursą „Karamelė“. Į jį atvyko gausus būrys dalyvių iš įvairių Lietuvos muzikos ir meno mokyklų. Šie mūsų mokyklos mokiniai buvo apdovanoti: akordeonistų duetas Domantas Saunorius ir Povilas Saunorius (mokyt. V. Bukantienė) – laureato diplomas, smuikininkų ansamblis – Deimantas Gajauskas, Toma Lenciūtė, Fausta Gedminaitė, Kamilė Tamošaitytė, Karolina Blinstrubytė, Monika Zdanavičiūtė (mokyt. N. Jurgelevičienė) ir Erika Vasiliauskaitė (mokyt. I. Leskauskienė) – I laipsnio diplomas, Ema Mikutytė, Paulina Palubinskytė (mokyt. V. Brazinskienė), Benas Aksamatauskas (mokyt. A. Sutkus) – III laipsnio diplomas, Gabija Karpavičiūtė, Rima Vaitekūnaitė (mokyt. V. Brazinskienė), Benas Aksamatauskas (mokyt. A. Sutkus) – III laipsnio diplomas.
Vasario 9 d. Šiauliuose vyko VI tarptautinis mušamųjų instrumentų festivalis-konkursas „Ritmas kitaip“. Jame dalyvavo mušamųjų klasės didžiulis būrys mokinių: Benas Aksamatauskas, Tadas Andrijauskas, Jogaila Barauskis, Erikas Butkus, Dovydas Dockevičius, Giedrius Drukteinis, Rokas Drukteinis, Gvidas Gajauskas, Ąžuolas Januška, Ainis Kazakevičius, Nedas Meškauskas, Rimantas Antanas Miliauskas, Nedas Pelenis, Domantas Saunorius, Arminas Snitkus, Joris Šveistys, Nojus Urbelis, Hilarijus Venckus. Berniukų mokytojas Adolfas Sutkus.
Gruodžio 15 d. Šiauliuose vyko Dainiaus Trinkūno Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas. Jame dalyvavo mokinės Viktorija Jankauskaitė ir Erika Vasiliauskaitė (mokyt. I. Leskauskienė). Mokinės apdovanotos diplomais.
Gruodžio 10 d. Vilniuje vyko II nacionalinis varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „Vario garsai“. Konkurse dalyvavo 5 klasės mokinys Dovydas Sakas (mokyt. S. Jankeliūnas). Mokinys apdovanotas padėkos raštu.
Lapkričio 25 d. Šiauliuose vyko tarptautinis akordeonistų muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“. Konkurse dalyvavo mokyt. V. Bukantienės 2 klasės mokinys Domantas Saunorius, kuris laimėjo I laipsnio diplomą.
Lapkričio 22 d. Kelmės A. Lipeikos menų mokykloje vyko fortepijono instrumento mokinių etiudų konkursas „Besivejant natą“. Dalyvavo: Aistė Jasulaitytė, Jokūbas Norbaišas, Greta Radavičiūtė, Emilija Norvaišaitė, Viktorija Jankauskaitė, Erika Vasiliauskaitė, Evelina Zegerytė, Kristė Vaišnoraitė (mokyt. I. Leskauskienė), Gvidas Lukonas, Guoda Radžiūtė, Ema Mikutyutė, Paulina Palubinskytė, Gabija Karpavičiūtė (mokyt. V. Brazinskienė), Ugnė Kniūraitė, Meida Gečaitė, Paulius Leščauskis, Gerda Radavičiūtė, Rugilė Jurgilaitė, Viktorija Mėčajūtė, Akvilė Staražinskytė (mokyt. G. Varanavičiūtė). 
Spalio 7 d. Šiauliuose vyko mėgėjų meno festivalis „Rudens mozaika 2016“. Jame dalyvavo mokyt. V. J. Lyguto mokiniai: Guoda Valošinaitė, Rugilė Andrulytė, Gabija Kušeliauskytė ir Lukas Mikalauskas.