Birželio 18-19 d. Italijoje, Roseto degli Abruzzi vykusiame X tarptautiniame akordeono meno konkurse „Italia award“ jaunasis akordeonistas Domantas Saunorius (mokyt. V. Bukantienė) laimėjo I vietą savo amžiaus kategorijoje.
Birželio 15 d. Italijoje vykusiame tarptautiniame jaunųjų talentų konkurse „Val Tidone“ mūsų mokyklos akordeonistas Domantas Saunorius (mokyt. V. Bukantienė) laimėjo II laipsnio laureato diplomą. 
Gegužės 25 d. mokyklos jaunieji pianistai Jokūbas Norvaišas, Viktorija Jankauskaitė ir Erika Vasiliauskaitė (mokyt. I. Leskauskienė) dalyvavo I respublikiniame jaunųjų pianistų konkurse „Polifonija ir aš“ Radviliškio muzikos mokykloje. Erika buvo apdovanota II vietos laureato diplomu, Jokūbas – III vietos laureato diplomu, Viktorija – diplomu.
Gegužės 14 d. Kurtuvėnuose vyko šalies mokinių folklorinių šokių varžytuvių „Patrepsynė 2016“ finalas. Varžytuvėse puikiai pasirodė šokėjų Emilijos Labinaitės ir Neimanto Meškausko pora. 
 Gegužės 5 d. mokykloje vyko solfedžio konkursas „7 natos“. Konkurse dalyvavo 16 trečiokų. Geriausiai pasirodžiusiems įteikti diplomai: Viktorijai Jankauskaitei, Erikai Vasiliauskaitei (mokyt. V. Šveikauskas), Saulei Jankeliūnaitei, Emilijai Norvaišaitei (mokyt. R. Povilaitienė).
Balandžio 29 d. Šiauliuose vyko IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“. Konkurse dalyvavo mokyt. I. Leskauskienės pianistės Viktorija Jankauskaitė ir Erika Vasiliauskaitė.Mokinėms buvo įteikti diplomai.
Balandžio 29 d. 35 choreografijos skyriaus mokiniai, kuriuos moko mokyt. L. Monkevičienė ir G. Kazlauskaitė,  vyko į Raseiniuose vykusį respublikinį muzikos ir meno mokyklų šokių festivalį „Šuolis 2016“. 

 Balandžio 26 d. meno mokykloje vyko mokyklos fortepijono skyriaus mokinių konkursas „Bičiulis 2016“. Konkurse dalyvavo 17 fortepijono instrumento klasės mokinių. I laipsnio diplomai ir rėmėjų prizai įteikti Gabijai Karpavičiūtei (mokyt. V. Brazinskienė), Erikai Vasiliauskaitei (mokyt.I. Leskauskienė), Meidai Gečaitei (mokyt. A. Šurna) ir Laurai Jurgilaitei (mokyt. I. Mituzienė). II laipsnio diplomai ir statulėlės įteiktos Milantai Sutkutei (mokyt. V. Brazinskienė), Pauliui Leščauskiui ir Akvilei Staražinskaitei (mokyt. A. Šurna).

Balandžio 22 d. meno mokyklos Pakražančio muzikos skyriaus akordeonistai Emilija Strelkauskytė ir Karolis Gedraitis (mokyt. A. Užemeckienė) dalyvavo į Kuršėnuose vykusį meno ir muzikos mokyklų filialų VI tarptautinį festivalį „Akordeonų muzikos mozaika“. Mokiniams įteiktos padėkos. 
Balandžio 21 d. Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje vyko I respublikinis profesinės linkmės muzikinio ugdymo modulio jaunųjų atlikėjų ir kamerinių ansamblių konkursas. Jame dalyvavo Domantas Saunorius (mokyt. V. Bukantienė), Dovydas Sakas (mokyt. S. Jankeliūnas), Alginija Mickūnaitė (mokyt. Dalia Miliauskienė), Elzė Valčiukaitė (mokyt. A. Vilimaitė-Karyznienė). Domantas apdovanotas I laipsnio laureato diplomu, Dovydas – diplomu, Alginija ir Elzė – padėkos raštais.
Balandžio 16 d. Kaune vyko XII populiariosios dainos konkursas „Pavasario fiesta 2016“. Konkurse dalyvavo mokyt. V. J. Lyguto mokinės Guoda Valošinaitė, Gabija Kušeliauskytė, Jurgita Lečkauskaitė ir Raminta Lečkauskaitė. 
Balandžio 11 d. Šiaulių J. Janonio gimnazijoje vyko jaunųjų gitaristų festivalis „Ant bangos“. Jame dalyvavo mūsų mokyklos jaunieji gitaristai – Gustė Bredelytė Jostautas Sakas, Reda Pagojūtė, Kasparas Šimkevičius (mokyt. D. Skruodys).
Balandžio 6 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, kuriame dalyvavo mokyt. V. Bukantienės mokinys Domantas Saunorius. Jaunasis akordeonistas laimėjo II vietos laureato diplomą. 
Kovo 19 d. Kaune vyko VIII respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas, skirtas 120-osioms K. V. Banaičio gimimo metinėms. Jame dalyvavo mokyt. A. Barčiauskienės mokinė Miglė Laurinavičiūtė. Ji laimėjo III laipsnio laureato diplomą.
Kovo 18-20 d. Kaune vyko XXIV Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas. Jame dalyvavo Dovydas Sakas (moky. S. Jankeliūnas, koncertm. V. Brazinskienė), Nedas Stasaitis, Mantvydas Šimkus (mokyt. Vl. Miklovas, koncertm. K. Užemeckienė), Benas Aksamatauskas (mokyt. A. Sutkus, koncertm. A. Šurna). Sėkmė lydėjo Nedą Stasaitį – jis laimėjo III laipsnio diplomą.
Kovo 18 d. mokyklos birbynininkų ansamblis – Eimantas Jankus, Paulius Dzvankauskas, Ignas Dzvankauskas, Rimantas Antanas Miliauskas ir Justinas Mažukna (mokyt. A. Jankus) – dalyvavo Šiauliuose vykusiame V respublikiniame Povilo Samuičio liaudies pučiamųjų instrumetnų ansamblių festivalyje. 
Kovo 16 d. Kelmėje vyko vaikų ir moksleivių – Lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis 2016“ rajoninis turas. Jame dalyvavo mokyt. A. Vilimaitės-Karyznienės mokinės Evelina Jezerskytė, Viltė Gedminaitė, Elzė Valčiukaitė, Saulė Jankeliūnaitė ir Gabija Lentinaitė.
Kovo 5 d. Kaune vyko respublikinis muzikos (meno) mokyklų fortepijoninių ansamblių ir koncertmeisterių konkursas „Akcentai“. Jame dalyvavo mokytojos I. Leskauskienės mokinė Viktorija Brazaitė ir mokyt. A. Jankaus mokinys Ignas Dzvankauskas. Abiems mokiniams buvo įteikti diplomai.
Kovo 5 d. Alytuje vyko III tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika“. Jame dalyvavo akordeonistas Domantas Saunorius (mokyt. V. Bukantienė), mušamųjų klasės mokinė Rugilė Ramančiūnaitė (mokyt. A. Sutkus), ir trimitu grojantis Dovydas Sakas (mokyt. S. Jankeliūnas). Domantas tapo laureatu, Dovydas – diplomantu, o Rugilė parsivežė padėką. 
Vasario 18-19 d. Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijoje vyko XXIV respublikinis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurso II etapas. Jame dalyvavo Benas Aksamatauskas (mokyt. A. Sutkus), Dovydas Sakas (mokyt. S. Jankeliūnas), Mantvydas Šimkus ir Nedas Stasaitis (mokyt. Vl. Miklovas). Visi mokiniai pateko į III konkurso etapą. 
Vasario 12 d. mokyklos pianistės Viktorija Jankauskaitė ir Erika Vasiliauskaitė (mokyt. I. Leskauskienė) vyko į Kauną ir dalyvavo respublikiniame jaunųjų pianistų konkurse „Muzikos garsai“. Erika Vasiliauskaitė buvo apdovanota diplomu ir konkurso statulėle. 
Vasario 3 d. Šiauliuose vyko II „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“ konkursas. Sėkmė lydėjo mūsų mokyklos birbynininkus ir kanklininkes: Ignas Dzvankauskas laimėjo I laipsnio diplomą, Paulius Dzvankauskas, Eimantas Jankus, Justinas Mažukna ir Alginija Mickūnaitė – II laipsnio diplomus, Elzė Valčiukaitė, Urtė Čičinskytė ir Rimantas Antanas Miliauskas – III laipsnio diplomus. Birbynininkų mokytojas A. Jankus, kanklininkių mokytojos D. Miliauskienė ir A. Vilimaitė-Karyznienė.
Sausio 20 d. Raseiniuose vyko respublikinio vaikų ir moksleivių televizijos dainavimo konkursas „Dainų dainelė“ III etapas. Jame pasirodė mokyt. R. Štabokienės duetas Miglė Laurinavičiūtė ir Lukas Mikalauskas bei solistė Jorūnė Antanaitytė. 
Gruodžio 2 d. Kuršėnuose vyko styginių instrumentų ansamblių festivalis „Dainuojantis smuikas“. Festivalyje dalyvavo mokytojos N. Jurgelevičienės smuikininkų ansamblis: Karolina Blinstrubytė, Deimantas Gajauskas, Fausta Gedminaitė, Toma Lenciūtė, Kamilė Tamošaitytė, Monika Zdanavičiūtė.
Lapkričio 26 d. Kaune vyko Švietimo ir istorijos muzikejaus bei Viktoro Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos organizuojamas solistų ir ansamblių konkursas „Dainų mozaika“. Konkurse dalyvavo mokytojo Vaidoto Juozo Lyguto mokiniai Raminta Lečkauskaitė ir Ugnius Drazdovas. 
Lapkričio 6 d. Plungėje vyko mėgėjų meno festivalis „Rudens mozaika 2015“. Festivalyje dalyvavo ir padėkos raštais buvo apdovanoti mokytojo Vaidoto Juozo Lyguto mokiniai: Gabija Kušeliauskytė, Jurgita Lečkauskaitė ir Egidijus Mikovičius.